Новини
ШОКОЛАД , МОЖЛИВО , ЗАХИЩАЄ ВІД ОЖИРІННЯ

Статистичні дослідження показали , що рівень жирових накопичень у підлітків залежить від того , скільки вони з'їдають шоколаду. Але це зовсім не та залежність , про яку ви , ймовірно , подумали : чим більше тінейджер їсть шоколаду , тим менше у нього проблем із зайвою вагою.


Тим , хто хоче схуднути , можливо, не варто так вже наполегливо відвертатися від шоколаду.

 

Детальніше...
 
Худнемо з амфетаміном , або що можна знайти в препаратах для зниження ваги.

Біодобавки , що приймаються для зниження ваги і приборкання апетиту , можуть містити речовини , про які ніколи не скажуть в рекламі. Так , нібито натуральні препарати на основі рослини Acacia rigidula мають речовину, близьку за структурою і дією до наркотику амфетаміну , причому цей компонент присутній в них в досить помітних кількостях.

Детальніше...
 
ЖІНКИ ДИВЛЯТЬСЯ НА ЖІНОК ПО-ЧОЛОВІЧОМУ

Дами (хоч і підсвідомо) солідарні з джентльменами в тому , що жіноча привабливість криється в першу чергу в формах тіла.

Детальніше...
 
Боремося із зморшками біля очей

 

Мімічні зморшки біля очей - прямий наслідок жіночої емоційності. "Промінчики" біля очей з'являються, коли ми сміємося, хмуримося, плачем. Найчастіше, зморшки з'являються на тонкій і сухій шкірі. Також, з факторів утворення зморшок, слід згадати про невмілий догляд за шкірою, недолік колагену і гіалуронової, а так само фотостаріння.

Детальніше...
 
 Попередня123456Наступна