Ягоди захищають жінок від інфаркту

Чудотворні ягоди також перешкоджають відкладенню жиру в області живота, знижують рівень холестерину і цукру в крові.

Лохина (голубиця) і полуниця містять велику кількість флавоноїдів, які також присутні у винограді і вині, ожині, баклажанах і ряді інших овочів і фруктів. Флавоноїди особливого підкласу - антоціани, що офарблюють фрукти й овочі в червоний, пурпурний і темно-синій кольори, - сприяють розширенню артерій, перешкоджають формуванню бляшок і дають ще кілька ефектів, благотворних для серцево-судинної системи.

Вживання в тиждень трьох і більше порцій лохини та полуниці допомагає жінкам на третину скоротити ризик інфаркту. До такого висновку прийшли вчені з Гарвардської школи охорони здоров'я в Бостоні (США).

Фахівці вибрали для вивчення саме лохину і полуницю, оскільки це найпопулярніші види ягід у їдців у Сполучених Штатах. Таким чином, цілком імовірно, що й інші продукти харчування можуть надавати таку ж сприятливу дію на жіночий організм. Дослідження проводилося за участю 93 600 жінок у віці від 25 до 42 років. Кожні чотири роки впродовж вісімнадцяти років вони заповнювали анкети з питаннями про харчування.

За час спостереження у випробовуваних трапилося 405 інфарктів. Жінки, які споживали найбільшу кількість лохини і полуниці, ризикували стати жертвами серцевого нападу на 32% менше в порівнянні з тими, хто їв ягоди раз на місяць або рідше (навіть якщо їх раціон ряснів іншими фруктами і овочами). Ці результати не залежали від таких факторів ризику, як вік, високий кров'яний тиск, наявність випадків інфаркту в сімейному анамнезі, маса тіла, фізична активність, куріння, споживання кофеїну або алкоголю.

Автори роботи відзначають, що активне поїдання лохини та полуниці навіть у молодому віці може знизити ризик інфаркту в подальшому житті.

Результати дослідження опубліковані у виданні Circulation: Journal of the American Heart Association.

Підготовлено за матеріалами Американської кардіологічної асоціації.