ШОКОЛАД , МОЖЛИВО , ЗАХИЩАЄ ВІД ОЖИРІННЯ

Статистичні дослідження показали , що рівень жирових накопичень у підлітків залежить від того , скільки вони з'їдають шоколаду. Але це зовсім не та залежність , про яку ви , ймовірно , подумали : чим більше тінейджер їсть шоколаду , тим менше у нього проблем із зайвою вагою.


Тим , хто хоче схуднути , можливо, не варто так вже наполегливо відвертатися від шоколаду.

 

 

Шоколад - прямий шлях до ожиріння , чи не так? Ну або один з таких шляхів. Його непомірне поїдання збиває метаболічний баланс і веде до накопичення жирів скрізь, де тільки можна , згодні ?

Ви - то , може , і згодні , але тільки не вчені з Гранадського університету ( Іспанія ) , що виявили щось протилежне : шоколад , здається їм , навпаки , знижує рівень жиру , як загального , так і черевного , який якраз і псує фігуру.

У дослідженні Магдалени Куенка -Гарсії ( Magdalena Cuenca - García ) та її колег брали участь майже півтори тисячі підлітків від 12 до 17 років. Нікого з них не примушували ні до якої спеціалізованої дієті : вчені просто реєстрували , що кожен з піддослідних зазвичай їсть . Ось так і з'ясувалося дивовижне : чим більше тінейджер налягав на шоколад , тим менше були його жирові запаси. (Кількість цих запасів вимірювали за величиною шкірних складок , обхвату талії і по біоелектричними опору тканин).

У коментарях до цієї замітці нам і авторам роботи напевно строго вкажуть на те , що це просто збіг: мовляв , шоколад тут ні при чому , а рівень жиру у « діточок » залежав від якихось інших факторів. Але вчені стверджують в журналі Nutrition , що враховували такі чинники , як стать , вік , стадія статевого дозрівання , загальне споживання калорій , рівень в їжі насичених жирів (більше інших сприяє ожирінню) , кількість овочів , фруктів , чаю та кави , споживаних підлітками , а також рівень фізичної активності. І при інших рівних умовах ті , хто їв більше шоколаду , все одно були стрункішою.

На думку авторів , «протиожиряюча» дія шоколаду випливає з флавоноїдів катехінів, що містяться в ньому , які , як вважається , дають антиоксидантний і протизапальний ефект , а також допомагають підтримувати в нормі кров'яний тиск. Ожиріння часто пов'язують з уповільненим запаленням, яке "запускає" жирові клітини , так що цей катехіновий здогад не позбавлений ​​сенсу.

До речі кажучи , отримані результати частково перегукуються з іншим дослідженням , про який згадують пані Куенка -Гарсія і її колеги і в якому жінки , які довгий час споживали продукти з підвищеним вмістом катехінів , теж успішно справлялися з надмірною вагою.

Самі дослідники , зрозуміло , розуміють , що їхні дані потрібно буде , по-перше , перевірити ще раз на більшій вибірці , а по-друге , постаратися зрозуміти, який молекулярно- клітинний механізм тут діє. Але , так чи інакше , робота ще раз говорить про те , що не можна оцінювати користь чи шкоду  від продуктів харчування тільки по їх калорійності , що продукти можуть вступати між собою в найнесподіваніші взаємодії , а тому приводити до найнесподіваніших і неочевидним наслідків для здоров'я.

 

Підготовлено за матеріалами Medical Xpress .