Лазерне видалення судин

Лазерне видалення судин (фотокоагуляція)

Коли у жінки стають помітними судини на ногах, вона припиняє носити короткі спідниці і уникає походів на пляж, щоб зайвий раз не демонструвати свої ноги тому, що вона вважає, що її ноги тепер виглядають дуже погано, що призводить до погіршення загальної самооцінки.

 

Такий дефект зазвичай з'являється у жінок старше сорока років, але буває і у зовсім юних дівчат.

 

Лазерна фотокоагуляція судин проводиться за допомогою впливу лазерного випромінювання, щоб зруйнувати судинну стінку. Вплив лазера при видаленні судин відрізняється від дії склерозанта (спеціальної речовини, що вводиться в судину за допомогою ін’єкції). Склерозант впливає на внутрішні стінки судин, а лазер впливає через кров, яка нагріта всередині судини.

 

У сучасній косметології лазер застосовують для різних косметичних процедур. Найчастіше за допомогою лазера видаляють небажані волосся. Проте зараз все більш поширеним стає вплив лазером на судини.

 

За допомогою лазерної фотокоагуляції можна впоратися з такою проблемою, як розширені судини. Інші методи лікування можуть не давати такого результату, як лазерна фотокоагуляція.

 

Лазерну фотокоагуляцію виконують за допомогою спеціального лазера, який призначений для судин. Для видалення судин також використовують електрокоагуляцію і кріодеструкцію, проте ці методи не є ефективними і після їх проведення на тілі залишаться рубці.

 

Лазерна фотокоагуляція судин дає найкращий результат і не завдає шкоди здоров'ю.

 

Розширені судини найчастіше бувають на ногах, але також бувають і на обличчі, руках та ін. Діаметр судин, який видаляють за допомогою лазерної фотокоагуляції, від одного до трьох міліметрів. За допомогою лазерної фотокоагуляції можна позбутися: телеангіектазії, купероза, гемангіоми, судинних зірочок.

Сенс проведення процедури полягає в тому, що в шкіру проникає світлова енергія лазерного променя. При цьому гемоглобін поглинає червоні кровні тільця, і трансформує в тепло. Гемоглобін згортається і, при цьому запаює, просвіт судини.

 

Показаннями до проведення лазерної фотокоагуляції є видимі поверхневі судини.

 

Протипоказанням для проведення цієї процедури є вагітність. Процедуру краще виконати після пологів.

 

Процедуру потрібно виконувати в спеціалізованому лікарняному закладі, які оснащені якісною, дорогою технікою. Уникнути проблем та ускладнень при проведенні цієї процедури необхідне якісне обладнання та висококваліфікований спеціаліст із відповідною освітою.

 

Коли у жінки на ногах стають помітними судини, потрібно якомога швидше проводити лазерну фотокоагуляцію судин. Цю проблему потрібно вирішувати на ранній стадії, поки діаметр судин невеликий. Якщо запустити захворювання і судини, але ногах стануть більше, то знадобиться оперативне втручання.