+38 (067) 820.. показати

Cтоматологія

Гігієна і профілактика

В ідеалі ми хочемо бачити Вас усього лиш два рази на рік. Аби провести професійну гігієну ротової порожнии – видалити м’який зубний наліт та камінь. Також, щоби переконатися, що у Вас усе впорядку (а якщо якусь проблему і виявимо, то на початкових етапах швидко її усунемо).

Врешті, аби надати вам рекомендації, чи підібрати засоби для щоденної домашньої гігієнти – щонайменше зубну щітку та пасту. В цьому і полягає профілактика захворювань зубів. В більшості випадків, такі заходи підтримуватимуть Ваші зуби у прекрасній формі.
І щасливі ті люди, котрі бачать свого стоматолога тільки двічі на рік.

Реставраційна стоматологія

Реставрації здійснюються за новітніми протоколами роботи, з використанням найсучасніших композитних матеріалів та із застосуванням сучасних оптичних систем.
Важливо не тільки пролікувати дефект тканин, а й відновити природню анатомічну форму зуба. Адже карієс, ерозії, стирання емалі зубів не тільки нищать якийсь конкретний зуб, а й змінюють прикус в цілому. 

Ендодонтія

Це слово Ви почуєте, якщо запустите карієс до такого ступеню, що Вам поставлять один із діагнозів: пульпіт, періодонтит, киста, флюс, тощо. Звучить неприємно, та і відчуття жахливі. Але ми впораємося з цією проблемою. Для досконалого результату ми використовуємо 3D-об’ємні комп’ютерні томограми. Лікування проходить під контролем радіовізіографа. За потреби використовуємо мікроскоп.

Парадонтологія

Не варто ігнорувати кровоточивість ясен і неприємний запах з роту. Тому що це перші попередження Вашого організму про те, що скоро Ви почнете втрачати гарні білі зуби. Зруйнується Ваша голівудська посмішка, погіршиться настрій і, навіть, працездатність. Зупиніть прогресування хвороби і зверніться до лікаря. 

Ортопедія

Якщо коротко, то ортопедія – це про відновлення зубів за допомогою різноманітних вкладок, накладок, коронок та вінірів. Однак слід також знати, що рівні, здорові, гарні зуби – фундамент нашого обличчя. Внаслідок втрати зубів з’являються складки на обличчі біля носа та кутів рота. Саме тому ми починаємо з комп’ютерного моделювання і працюємо із сучасними міцними, еластичними та біоінертними матеріалами.

Ортодонтія

Сучасна ортодонтія має безліч цілей: від вирівнювання зубів і корекції прикусу, до зміни положення щелепних кісток та лікування хропіння та патологій дихання. Ми допоможемо і дітям, і дорослим пацієнтам. Причому гарантуємо абсолютно індивідуальні рішення. Дизайн ортодонтичних апаратів (брекети чи капи) розробляється в спеціальних програмах, після чого вони друкуються на 3D принтерах.

Гнатологія

 Злість, агресія, депресивні стани, страхи можуть виникнути в результаті порушення процесу жування. Це трапляється, коли мають місце вроджені краніальні деформації. Втім, набагато частіше діагностується набута дисфункція скронево-нижньощелепового суглобу. Вона виникає в результаті невірного носіння брекетів або невдалого протезування зубів. У будь-якому з цих випадків наші лікарі гнатологи допоможуть повернутися до норми. 

Хірургічна стоматологія

Видалити зуб безболісно – не проблема, можемо навіть застосувати медіацію (медичний сон). Набагато складніше відповісти на питання: «А що далі? Як і чим замінити втрачений зуб чи кісткові тканини?».

Ми пропонуємо комплексні рішення, що включають у себе подальші кістковопластичні заходи та імплантацію. І після лікування ви маєте повноцінні здорові зуби.

Записатись на консультацію

Зателефонуйте мені