+38 (067) 820.. показати

Про нас

Родина Войтович

Час та здоров’я – основа нашого життя.
Кожна людина відповідальна перед самим собою за те, чи піклується вона про своє здоров’я і чи береже свій власний час.
У медиків ця відповідальність удвічі, а можливо, й утричі більша. Адже лікар бере на себе відповідальність за ваш час і за ваше здоров’я.
Відвідуючи стоматолога, ви проводите певний час – частину свого життя – у клініці й справедливо прагнете отримати результат – здоров’я.
Без нашої взаємної довіри, щирості та поваги ефективного лікування складно досягнути. Втім, найцікавіше те, що згадані щойно довіра, щирість та повага насамперед існують у самій родині Войтович.
Ми говоримо про це тому, що дотримуємося правила:

Найкращий зразок – власний приклад
Ми довіряємо один одному. Ми щирі та відкриті у своїх стосунках. У нашому домі панує взаємоповага.
Так, звісно, бувають непорозуміння, інколи суперечки чи сімейні дискусії. Проте ми завжди готові змінити свої погляди заради один одного, заради найціннішого – нашої родини.
Ми вміємо чути іншу людину, відчувати її біль та хвилювання. Ми довіряємо вам, віримо у вас і підтримуємо вас, наче рідну дитину, на шляху до вашого здоров’я.
Ми часто говоримо про здоровий спосіб життя, бо те, що ми пропонуємо Вам, ми робимо самі, пам’ятаючи батьківську настанову:

Навчай лише того, що умієш сам

Ми також колись вчилися піклуватися про себе і про свою родину. Ми змінювали свої погляди на життя, свої звички. І це був складний шлях. Нам пощастило мати мудрих вчителів та майстрів. Їхні сокровенні знання ми передаємо вам з впевненістю в ефективності усіх методів.
Адже кожна послуга медичної практики “Яворська-Войтович” пройшла випробування через призму золотої аксіоми успіху:

Перш ніж пропонувати – переконайся у якості

Наше родинне та професійне життя тісно переплелося.
З однієї сторони – це велика перевага, тому що ми розуміємо один одного з півслова, з пів погляду.
А з іншої сторони – це великий виклик та випробування. Ми мусимо пильнувати за тим, щоб наше спільне життя не перетворилося на рутину, а залишалося яскравим та барвистим.
Однак, такі випробування лише загартовують, роблять нашу родину сильнішою, мудрішою, здоровішою. А це – гарантія того, що якість послуг у нас завжди на високому рівні.

Мар'яна Яворська

Керівник та співзасновниця Медичної практики “Яворська-Войтович” за принципами холістичної медицини

Сертифікований консультант з позитивної психотерапії

Підприємницький талант проявився дуже рано. Рахувати навчилася раніше, аніж говорити та писати. Здібності керівника розвивала іще з дитинства: спочатку гралася «В магазин», згодом в «Монополію», а пізніше освоїла «Cash Flow». Завжди мріяла про власну приватну клініку, тому й пішла вчитися на стоматолога, аби збагнути усі нюанси професії на власному досвіді.

У 1995-му закінчила стоматологічний факультет Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.
З 1997-го реалізовує та розвиває успішні бізнес-проекти у сфері стоматології.
У 2007-му разом з Мироном Мироновичем Угрином створила:
• навчальний центр Максимус;
• торговельну компанію ММлаб Плюс;
• зуботехнічну лабораторію ММлаб.
З 2017-го року створила Maximus group.
У 2020 році мрія усього життя отримала конкретне втілення – Медична практика “Яворська-Войтович” за принципами холістичної медицини.

Попереду Мар’яна має нові грандіозні цілі, проривні бізнес-ідеї та фантастичні стартапи.

Олег Войтович

• Наставник та співзасновник Медичної практики “Яворська-Войтович” за принципами холістичної медицини
• Дипломований лікар-стоматолог, ортопед, гнатолог, функціональний ортодонт.

Колись для одного маленького хлопчика усе розпочалося з казки…

…Щовечора дідусь Олега Войтовича розповідав йому дивовижні історії про всесильних і всезнаючих Чарівників. Вони могли лікувати дорослих і дітей, ставити на ноги недужих та відганяти злі хвороби від людей. Для зцілення чарівники використовували ліки-трави і слово…

Так у шестирічного Олега Войтовича з’явилася мрія – стати лікарем.
Натхненний казками дідуся, ще в дитинстві розпочав «лікарську практику». Прописував батькам та родичам цукерки від нежитю, морозиво від кашлю, мандаринки від болю в животі. Рідні підтримали хлопця у здійсненні його мрій. Однак і підказали, що справжніми лікарями стають ті, хто старанно і довго вчаться.
Жодного разу не мав сумніву, де навчатися після школи. Спочатку вступив до медичного училища, а потім до медичного університету.
До речі, анатомію людини Олег Войтович вивчав на власному тілі під час занять професійним спортом.

Олег Войтович: «Теніс, бокс, плавання дають унікальну можливість відчути внутрішню енергетику та рух м’язів – біомеханіку тіла.
Займаючись спортом, вперше збагнув про важливість реабілітації не тільки після спортивних травм, а й після регулярних фізичних навантажень.
Правильний відпочинок після тренувань включає практично безмежні можливості нашого тіла до самовідновлення.
У кожному з нас є вічний двигун. Треба просто вміти ним керувати. У цьому я щиро переконаний. І це знання здобуте під час тривалого навчання у сфері спортивної реабілітації».

У 1999-му закінчив стоматологічний факультет Національної Івано-Франківської медичної академії і дуже скоро на власному досвіді довідався, що бути тільки стоматологом недостатньо. Це сталося на одному з навчань у Німеччині.

Олег Войтович: «Один із лекторів лише подивився на мій прикус та зубні ряди і розповів мені не тільки про проблеми моєї оклюзії, а й про багато інших проблемних місць в моєму організмі.
Так я вперше зрозумів, наскільки в організмі все взаємопов’язано, а з зубами зокрема, і відтоді бути тільки стоматологом для мене вже було замало. Це стало просто викликом. Або ти знаєш все, або лишаєшся стандартним стоматологом.
Тому я з великим інтересом почав шукати по всьому світу вчителів, котрі змогли б передати мені свої знання та досвід в гнатології та остеопатії».

З того часу Олег Войтович спеціалізується у гнатології, ортодонтії та остеопатії. Властиво, гнатолог та ортодонт – це фахівці, які знають все про скронево-нижньощелепний суглоб і прикус людини. А остеопат знає, як в нашому організмі все пов’язано між собою і як прикус впливає на всі системи і органи. Саме тому досконале знання цих трьох напрямків уможливлює ефективний підхід до діагностики і лікування людини.
Аби навчитися знаходити справжні причини захворювання зубо-щелепної системи, Олег Войтович навчався за кордоном:
• Дипломований спеціаліст школи за системою Аммана Гірбаха, м. Бремен, м. Дюссельдорф (Німеччина)
• Школа мотильності та органічної психоостеопатії (Барселона, Іспанія)
• Дипломований консультант із спеціальності падологія за системою Formthotics (Нова Зеландія)
• Стажування зі спортивної медицини та кінезіологіі.

Попри вимогу часу, сьогодні складно знайти остеопата зі знаннями стоматолога і стоматолога зі знаннями остеопата.
Саме тому досконале володіння актуальними знаннями одночасно і в стоматології, і в остеопатії робить Олега Войтовича унікальним спеціалістом одразу в цих двох галузях.

Запиcатись на консультацію

Записатись на консультацію

Відгуки наших пацієнтів

Чудовий персонал і головне команда спеціалістів! Вперше за багато років мені комфортно жувати і не соромно посміхатись!

Марія

Ніколи не могла подумати, що мої головні болі можуть бути пов'язані з зубами Але після консультації побачила що є багато зв'язків... А ще ніхто ніколи так глибоко не досліджував мого тіла в цілому..... Дякую і стоматологам і реабілітологам за увагу і проведення лікування…

Ольга

Болить спина, а лікували прикус і порадили устілки)) Це реально і це помагає, а ще підібрали дієту, такого більше ніде немає, ідіть туди де на вас не дивляться однобоко, рекомендую!

Леонід