+38 (067) 820.. показати

Реабілітація

Остеопатія

От з’явився головний біль. І що Ви робите? Вживаєте пігулку і усуваєте симптом. До наступного разу. А що зробив би лікар-остеопат?
Він би почав шукати причину, аби раз і назавжди позбавити Вас головного болю. Остеопат лише за допомогою своїх рук відчує місця напруги, та позбавить Вас дискомфорту чи болю. Його мета — запустити процес одужання та привести Вашу систему саморегуляції до норми.
І тоді організм сам себе лікує. А Ви лише здивовано думаєте: «і треба ж було стільки терпіти?»
Крім того, сучасна ортодонтія теж вже не може існувати без остеопатіі. Коли ми змінюємо прикус, організм зіштовхується із стресом, адже звик до проблеми за стільки років… і тут ми беремо, все виправляємо, робимо бездоганну посмішку…але що на це скаже наше тіло, хребет?
Так… нічого доброго)
Тому, коли паралельно з ортодонтом працює остеопат, Ви в надійних руках, організм буде Вам вдячний, а посмішка стане справді бездоганною.

Кінезіологія

У тілі людини близько 850 великих і маленьких м’язів. Всі вони рухаються та впливають на тонус Вашого організму. Тому ми просто зобов’язані враховувати закономірності їх динаміки і використовувати ці знання для нашого одужання.

Для цього існує ряд кінезіологічних тестів та проб, через які Ваше тіло саме розповість нам про наявні проблеми і підкаже куди спрямувати лікування. Це особливо актуально під час проведення стоматологічної реабілітації, де потрібно визначити чи наявна ситуація у ротовій порожнині пацієнта є причиною дисфункції в тілі, чи навпаки — першочерговою була проблема в тілі, яка призвела до порушень в зубо-щелепній системі. Від цього і буде залежати який спеціаліст розпочне Ваше лікування.

Нейрокінезіологія

Мозок з центральною та переферичною нервовими системами — наче величезний біокомп’ютер. Він керує процесами, знає та пам’ятає про все. Він здатний повідомити нам про причини хвороб, блоки на підсвідомості чи деструктивні моделі поведінки. Також він готовий показати шляхи до виздоровлення. Але як же отримати цю інформацію? Як увійти в наш всезнаючий мозок? Нейрокінезіологи проводять спеціальні м’язові тести і «читають» наш біокомп’ютер наче відкриту книгу. І тоді стає ясно, чому все так погано і що з цим робити.

Фізіотерапія

Як і будь-який механізм, наше тіло може зазнавати пошкоджень, травм і потребує допомоги у відновленні. Бо як на пробитому колесі далеко не заїдеш, так і з пошкодженим коліном чи спиною важко рухатись далі. Саме тому варто скористатись допомогою спеціалістів з реабілітації, які покажуть як експлуатувати наше тіло розсудливо, допоможуть відновитись після спортивних чи побутових травм, вивчити можливості свого тіла і крокувати впевнено до нових спортивних звершень. Власне спеціаліст-фізіотерапевт і допоможе Вам доглядати за своїм тілом так, аби відчувати себе молодим не тільки в думках.

Постурологія

Уже давно доведений факт, що зміни у зубо-щелепній системі впливають на поставу в цілому, тому лікування патології прикусу повинно бути міждисциплінарним та охоплювати нормалізацію постави.
У пацієнтів із оклюзійними аномаліями спостерігається зміщення положення голови, западання грудної клітки, зменшення її розміру ззаду, або спереду, зміна кута нахилу ребер, виступання лопаток, випинання живота, викривлення гомілок, плоскостопість. Саме тому важливо провести правильну діагностику таких порушень і спланувати ефективне та комплексне лікування, як стоматологічне, так і постуральне. Тому не дивуйтесь, коли Ви звернетесь за лікуванням зубів, а після огляду постуролога, Вам запропонують ще й індивідуальні устілки та мануальну корекцію в остеопата.
В цьому і полягає холістичний підхід до Вашого здоров‘я!

Подологія

Розуміння того факту, що за стопами потрібно здійснювати ретельніший догляд, ніж за іншими частинами тіла, прийшло до нас ще з давніх часів і стало особливо актуальним сьогодні — коли ми взулись у підбори.
А функція стопи залишилась така ж — утримувати масу тіла та забезпечувати рух в просторі.
Подіатрія займається лікуванням стопи та гомілки.
Використовуючи устілки, ми діємо не тільки локально, виставляючи стопу в потрібному положенні, а й «включаємо» в роботу ті чи інші м’язи й комплексно впливаємо на постуру людини і весь організм в цілому.
Адже ми працюємо з найефективнішими устілкамм відомої новозеландської компанії «Formthotics», які є в Україні єдиною медичною системою і їх унікальність полягає в механізмі роботи, який дозволяє «відстежувати» стопи і «пристосовуватися» до них, приймаючи необхідну форму.
Іншими словами, устілки «Formthotics» подібно мокрому піску, повністю охоплюють стопу людини, повторюючи її індивідуальні анатомічні заглиблення. В даних устілках людина починає вільніше підтримувати рівновагу, надійніше координувати пересування тіла, краще ходити, менше втомлюватися та швидше бігати. Приходьте та самі переконайтеся в цьому!

Міофункціональна гімнастика

М’язи не пробачають нічого… А отже, навіть якщо всі зуби рівненько стануть у рядок, або чудові вініри замінять пошкоджену емаль — вони почнуть бунтувати, руйнуючи усю пророблену роботу і прекрасний естетичий результат.

Цю дію можна порівняти з намаганнями влізти у малі джинси з минулого сезону. Тому, щоб результати проведеного лікування були ефективними та стабільними — ми пропонуємо Вам індивідуальні вправи та тренування (міогімнастику), які адаптують Ваші м’язи до нового положення зубів та «голівудської» посмішки.
Вони, як фітнес тренери, допомагають з легкістю одягнути джинси з попереднього сезону))

Дихальні практики

Ми постійно дихаємо, робимо це автоматично і нам здається, що ми вміємо це робити.
Але, на жаль, це не так…
Дуже мало людей взагалі знає як правильно дихати, а що казати про дітей, які від маленького віку сплять з відкритим ротом та забувають про ніс, що приводить до формування неправильного прикусу.
Коли в процесі ортодонтичного лікування Ваша дитина буде відвідувати уроки міофункціональноі та дихальної гімнастики — розроблені нами, на перший погляд дуже прості комплекси вправ, щиро здивують Вас своєю ефективністю та результатами.

Нутріціологія

Ми є те, що ми їмо ….
Здорове харчування дає сили і задоволення від їжі. Усунення зайвого і шкідливого зі щоденного раціону полегшує одужання. Неправильне ж харчування може ускладнювати перебіг хронічних захворювань та погіршувати загальне самопочуття. Ми навіть не уявляємо як організм може ненавидіти ті продукти, що ми найбільше любимо.
Тому саме тести на харчову сумісність розкажуть нам про те, що ж насправді смакує організму, а що вживати категорично не можна. Крім того, нутріціолог розпише індивідуальний раціон, враховуючи особливості Вашого тіла та збалансує Ваше щоденне харчування.

Флоротерапія

Існує певна група станів людського організму, коли всі аналізи і дослідження кажуть що Ви здорові, але Ваше самопочуття говорить геть про інше. Такі стани часто виникають на фоні гнівних емоцій, неврозів, відчуття провини та інших потужних переживань.
Всі ментальні проблеми чи емоції, які вчасно не вийшли з організму назовні, рано чи пізно переходять на інший рівень — з думок і розуму на наше тіло, симулюючи прояви різних захворювань.
Це, так звані, психосоматичні розлади.
Флоротерапія — це методика, що припускає використання енергії квіткових композицій для нормалізації душевного стану, корекції психосоматичних розладів та може застосовуватися для профілактики порушень ще до того, як вони проявляться. Наш флоро-терапевт проведе ряд тестувань і створить Ваш індивідуальний «коктейль» з есенцій квітів Баха.

Психотерапія

Холістична медицина — це комплексний підхід до одужання людини і саме тому не можна забувати про психологічну сферу, яка, нарівні з фізичною та духовною, створює справжню гармонію в тілі.
Гештальт-терапія спрямована на допомогу і покращення Вашого емоційного та психологічного самопочуття. Вона навчить і допоможе знаходити нові способи вирішення конфліктів та проблем, краще орієнтуватися у власних емоціях і потребах, навчить звільнятися від страху, гніву, болю чи інших негативних емоцій.
А в комплексному лікуванні різних захворювань, гештальт-терапія показує себе як неймовірний поштовх уперед і залишає після себе необхідні знання та досвід, щоб Ви поверталися до нас лише на філіжанку запашної Львівської кави.

Йога-терапія

Сотні книг, статей та фільмів вже зроблено про те, наскільки корисна йога:
∙ Вона покращує якість сну та імунітет;
∙ Знижує рівень стресу;
∙ знімає болі в спині чи суглобах;
∙ Покращує стан серцево-судинної системи
∙ та сприяє омолодженню організму.

Все, що потрібно — повторити набір нескладних асан, пропрацьованих та підібраних індивідуально під потреби Вашого організму нашим йога-терапевтом, який легко і доступно покаже всю «магію» здорового тіла.
Тим більше, в світі сучасних технологій, Вам навіть не потрібно виходити з дому, адже вся процедура може проходити у форматі он-лайн!

У нашій медичній практиці, користуються лише найкращими методами, що дозволяють комплексно та повноцінно оздоровлювати людей.
І йога — без сумніву, один із них.

Діагностика по крові

Це одне із найважливіших, найбільш точних обстежень та джерел інформації про стан нашого організму.
Лише по одній краплі крові можна прочитати Вас, як книгу: стан кожної системи, внутрішніх органів, перенесені та існуючі інфекції, особливості Вашого характеру і навіть емоційний стан.
Ми оцінюємо більше ніж 70 показників крові і трактування цього дослідження — це справжнє мистецтво, яким досконало володіють наші лікарі.

А в поєднанні із прикладною кінезіологію, цей метод діагностики стає потужною зброєю для якнайшвидшого одужання.

Повірте нам, тільки Ваша кров знає наскільки Вам добре!

Записатись на консультацію

Зателефонуйте мені